Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

12 lutego, 2022 Off By admin
Aby prowadzić swoją praktykę podczas gdy dochodowy biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu aż do zysków w wysoce krótszym czasie i spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, tudzież nie jak chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To w tej chwili nie jest lecz wciąż praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz już na swoje pomoc całej odpowiedzialności w środku produkowanie przychodów. Możesz wywiać wolne tudzież potem posiadać spokój ducha wiedząc, iż Twoja wprawa działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, by dopaść jest zmienić swój personel w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest wręcz przeciwnie menedżerami, zaś istnieje istotna różnica pomiędzy „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy dostać pewne rzeczy, w toku kiedy przywództwo kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na to samo „zarządzasz” swoim zespołem, to masz ale wręcz „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz władza natomiast wizję, w owym czasie Twój zespół staje się adekwatny spośród TWOIM celem.

Będą ubóstwiać pracować gwoli Ciebie tudzież zarabiać w celu Ciebie pieniądze, dlatego że wiedzą, gdzie zmierzasz i chcą egzystować tego częścią, albowiem owo wpłynie i na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, iżby przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami i pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes mapa a odpowiednio przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów oraz dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby łapać się planu. Zamiast pomijać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich odwzorowanie pracował dla nich zaś przynosił bezwzględny rzeczka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, iż mogą zapłacić wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, ponieważ uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem a opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom natomiast rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, jak bardzo ta jedna podejście jest szpica w celu Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, niemniej jednak niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak pacjent wraca kolejny raz tudzież znowu oraz odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl a rodziny.

Jest to długoterminowy awans praktyki poprzez relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak tak aby ona wyglądała?

Jeśli jesteś jak większość chirurgów, Twój olśniewający schemat biznesowy byłby:

Prawie na wskroś prowadzony przy użyciu Twój zespół
Zorganizowany i usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów zaś przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co bynajmniej dwakroć większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący wielkość tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę i elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia i / bądź która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy większa część chirurgów, twoja obecna faktyczność dosyć nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają odrobinę życia z wyjątkiem swoją praktyką, dlatego że czują się pomijając kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, gdyż nie wiedzą, gdy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, żeby ich praktyka pracowała w celu nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … wolno ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie pokazać każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce gruntownie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, ażeby uskutecznić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na zaawansowanie praktyki.