Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

29 września, 2022 Off By admin
Aby wić się swoją praktykę podczas gdy opłacający się biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu do zysków w daleko krótszym czasie oraz z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, oraz nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To w tej chwili nie jest nic bardziej błędnego praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz aktualnie na swoje asystent całej odpowiedzialności w ciągu robienie przychodów. Możesz wciąć wolne zaś dalej być wyposażonym zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja rutyna działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, tak aby owładnąć jest przekuć osobisty załoga w zespół marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest tylko menedżerami, zaś istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” tudzież „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy osiągnąć pewne rzeczy, w toku gdy rząd kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na odwrót „zarządzasz” swoim zespołem, to masz na odwrót „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz rząd tudzież wizję, w tamtym czasie Twój całokształt staje się zgodny z TWOIM celem.

Będą pożądać pracować w celu Ciebie i osiągać w celu Ciebie pieniądze, bowiem wiedzą, gdzie zmierzasz natomiast chcą znajdować się tego częścią, albowiem owo wpłynie także na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby przekuć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami i pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes plan oraz przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, by trzymać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich plan pracował gwoli nich tudzież przynosił sztywny rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej niż szczęśliwi, że mogą zrewanżować się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem a opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom i rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, tak jak ta jedna postępowanie jest pikieta w celu Ciebie vs. jaka jest wartość LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, ale niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak pacjent wraca kolejny raz i znowu a odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl zaś rodziny.

Jest owo długoterminowy rozbudowa praktyki poprzez relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego tudzież drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przez chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak ażeby pani wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większość chirurgów, Twój olśniewający schemat biznesowy byłby:

Prawie w całości prowadzony dzięki Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów zaś przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co bynajmniej bis większe zyski niż średnia w branży
Rosnący numer a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę oraz elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który cyklicznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia oraz / czy też która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większość chirurgów, twoja obecna faktyczność dosyć nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają odrobinę życia niezależnie od swoją praktyką, albowiem czują się abstrahując od kontrolą natomiast martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów albo pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, ponieważ nie wiedzą, gdy rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, iżby ich biegłość pracowała w celu nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto dobra informacja … jest dozwolone objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej natomiast zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce do głębi to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, żeby przeprowadzić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu a ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na rozbudowa praktyki.