Sposoby na pozyskiwanie produktów z Chin

28 września, 2022 Off By admin
W 2020 roku całkowity świat został zamknięty z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego zaś gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego również Chiny nie pozwoliły zagranicznym klientom na wejście aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego też możesz dysponować problemy spośród importem produktów spośród Chin. W tym artykule zamierzamy ulżyć Ci w imporcie produktów z Chin wewnątrz pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz odskoczyć niektórych powszechnych błędów w ciągu importowania produktów odkąd chińskich dostawców, takich gdy Made in China tudzież Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyekspediować aż do nas list elektroniczny spośród opisem przedmiotów, które chcesz razem z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci przebrać z różnych dostawców.
Możemy wesprzeć Ci przejść http://www.doroz.eu dzięki cały proces. Dodatkowo, dodamy Cię do grupy, w której będziesz mógł omówić prosto z mostu spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia tudzież naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci bis orzec materiał, rozmiar natomiast zabarwienie produktów.
Możemy wyekspediować Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w ciągu pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów metoda możesz uzyskać szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu wręcz na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś puder spokój ducha.
Po tym, podczas gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci meldunek jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane aż do Ciebie.
Możemy ulżyć Ci posłać płatność salda do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyekspediować płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór powinno się do Państwa.

Wreszcie, będziemy plus być w użyciu kontenery ładunkowe w celu Ciebie. Dlatego nie musisz się dręczyć o wysyłkę i dostawę, gdyż wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest również zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci wykopać produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou i u innych dostawców w Chinach.

Możemy przynieść ulgę w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC lub usługi kontroli jakości
Możemy umożliwić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy odciążyć w negocjacjach spośród dostawcami
Możemy pozyskać dla Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy odsiecz posprzedażowe i usługi

Możesz zliczać na Morefar Global oraz geneza produktów z rynków hurtowych w Chinach. Mamy kompleks ekspertów, iżby poprowadzić Cię przy użyciu każdy cykl procesu. Więc, możesz skontaktować się z nami, iżby podnieść osobisty biznes.

Przetłumaczono spośród www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)