Praktyki od chwili dobrych aż do świetnych

12 lutego, 2022 Off By admin
Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego aż do wielkiego… tudzież inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, toż jest jeden rozdział, jaki jest no apropos naszej branży, iż chciałem się poprzednio z wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, lecz oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji częstokroć wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, aliści są no tak organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za sprawą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej albo szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, jaki wymaga wysiłku, by się rozkręcić, gdy ciężkie koło zamachowe; lecz podczas gdy już się rozkręci, nabiera rozpędu oraz trafia w paragraf przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania natomiast przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa wedle innego schematu… pętla zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się zlekceważyć bieg budowania natomiast obecnie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, natomiast krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bowiem nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, zatem próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby być w użyciu natychmiastowe rezultaty tudzież bardziej rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, a aktualnie są w pętli zagłady tudzież zmierzają do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne albo przeciętne staż gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest owo interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, czy też katalogów, ewentualnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą łysek albo dwa, nie podoba się wyniki, więc skaczą z tego aż do innej strategii obiecując istnieć świętym Graalem.

Ale przenigdy nie pozostają dość długo, iżby uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk iść po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, który byłby godny 10x ich początkowej inwestycji, jeśli umieścić mapa w miejscu, żeby je pielęgnować, zatem słowo w słowo stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, iżby sterczeć się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie zaś NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani natomiast najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; od tego czasu określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują wiara spośród tym pacjentem przed spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od chwili pierwszego telefonu, jaki wykonują, żeby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi badanie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, by powrócić, recenzja, odnoszą się i udostępniać na własnych platformach społecznych, przeto inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież ukończyć za pośrednictwem swoje procesy, oraz oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych w takim razie więcej pacjentów zdziałać owo samo zaś tak w dalszym ciągu a istotnie dalej.

Więc chwilowo masz tok a schemat, który buduje rozpęd, wskutek tego masz niezmienny ruczaj pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym wypadku nie było ważniejsze aniżeli teraz, tak aby Twoja doświadczenie działa gdy poprawnie naoliwiona maszyna, która może zachować się burze konkurencji zaś COVID i cokolwiek innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci bezdno czasu, pieniędzy natomiast kłopotów.