Praktyki od chwili dobrych aż do świetnych

29 września, 2022 Off By admin
Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od chwili dobrego aż do wielkiego… tudzież inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, wszak jest pewien rozdział, kto jest w gruncie rzeczy apropos naszej branży, że chciałem się nim spośród wami podzielić tudzież nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, tymczasem oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji nierzadko wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, jednak są w gruncie rzeczy organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za sprawą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej albo szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre zaś wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania natomiast przebijania się, który wymaga wysiłku, iżby się rozkręcić, kiedy ciężkie koło zamachowe; aczkolwiek gdy już się rozkręci, nabiera rozpędu a trafia w paragraf przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania i przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa według innego schematu… pętla zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się zlekceważyć przebieg budowania a nuże przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, przecież krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bowiem nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, tedy próbują innej krótkoterminowej taktyki, aby uzyskać natychmiastowe rezultaty i z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, zaś chwilowo są w pętli zagłady tudzież zmierzają aż do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne praktyki gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse natomiast zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być może jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, lub mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przy użyciu łysek lub dwa, nie podoba się wyniki, z tej przyczyny skaczą z tego aż do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale nigdy nie pozostają całkiem długo, iżby być w użyciu jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, jaki byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeżeli umieścić plan w miejscu, ażeby je pielęgnować, więc dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, żeby wichrzyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy zaś siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie zaś NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które non stop się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani tudzież w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; potem określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą natomiast budują zaufanie spośród tym pacjentem zanim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od pierwszego telefonu, jaki wykonują, ażeby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji i dalszych działań. Dają pacjentowi badanie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, by powrócić, recenzja, odnoszą się tudzież użyczać na własnych platformach społecznych, z tej przyczyny inni potencjalni pacjenci odkrywają cię oraz ukończyć za pośrednictwem swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych tedy więcej pacjentów zdziałać to samo natomiast faktycznie w dalszym ciągu a w istocie dalej.

Więc w tej chwili masz przebieg i schemat, który buduje rozpęd, przeto masz nieporuszony pływ pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To przenigdy nie było ważniejsze aniżeli teraz, ażeby Twoja rutyna działa kiedy porządnie naoliwiona maszyna, która może uchować się burze konkurencji zaś COVID zaś cokolwiek innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśli mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat oraz mogę zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu, pieniędzy i kłopotów.