Niedobór pracowników przypuszczalnie egzystować doskonałą wiadomością dla gospodarki

24 grudnia, 2021 Off By admin
Niedobór pracowników prawdopodobnie stanowić doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, przeciwnie może, firmy obudzą się natomiast dostrzegą ważki udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy oraz niszczą plus firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę plus tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu zanim bankructwem, jakkolwiek to nie powstrzymało ich chciwych prezesów nim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy nieobecność pracowników, a firmy starają się przyjąć do pracy każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw tudzież jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, zaś dama powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników nieodwołalny przy tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski raptownie wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu znajdować się pewnym, jestem antagonistyczny opodatkowaniu zysków za pomocą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od zysków. To było w sam raz. W międzyczasie moja towarzyszka życia oraz ego robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, zaś kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, mimo że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą przekazać sobie sprawę, iż personel pierwszej linii są fundamentem firmy natomiast odnosić się ich dobrze, oraz nie gdy trybiki wyrabiające premie dla prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników jak maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni a inni badacze znaleźli przemożny koalicja między zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy natomiast ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: podejście pokazują, że niektóre firmy przełamują projekt a traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to tylko niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr jako nagrodę, dlatego wykorzystują pracowników oraz fałszują wyniki za późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem antagonistyczny opodatkowaniu biznesu przez rząd. Jednak popieram unormowanie Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty przy użyciu Izbę oraz jest rozpatrywany z wykorzystaniem Senat, nawet gdyby przypadkiem posiadać na odwrót lekki prestiż na wykup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na okup akcji, naraz wyzyskując pracowników.

Firmy powinny prezentować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór być może przechowywać we wnętrzu efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni dodatkowo podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu przez piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo również nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, kto zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) miał odkrycie w 2019 roku zaś zdecydował, iż maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy natomiast błyskawicznie je porzucił tudzież wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii dalej odchodzili odkąd tych frazesów.