Jak zaskarbić sobie potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

12 lutego, 2022 Off By admin
Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki prawdopodobnie egzystować frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał zaś trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, ale za bardzo wielu z nich nie zająć spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pomocą 20 lat a pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ten problem dosyć bez trudu poprawić, żeby zwiększyć własny iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co tak właściwie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia zaś miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą zostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, kiedy są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy oraz chcą wzbudzić zazdrość przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce czuć się lepiej – kropka! Wierzą, że górujący powierzchowność sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą lecz wciąż odszukać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami a rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz nadający się wynik, przy minimalnym bólu tudzież dyskomforcie, tudzież że jego istnienie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się ergo uczuciami. Pacjent porządny chce się strzelać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, ważki a szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na przed jak na osobie a iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością a szacunkiem i, kawa na ławę mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć odkąd Ciebie natomiast Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, tudzież oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować z Tobą natomiast Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że potencjalny chory poczuje się dobrze, aktualny natomiast komfortowy, zaś plus pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu w toku pierwszej pertraktacje telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, żeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, profesjonalny oraz przeszkolony w używaniu tonu głosu natomiast strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, jeżeli nie może http://www.suchcicki.pl pokonać z wykorzystaniem recepcjonistę, w życiu nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najpierw przedstawić, i w następnej kolejności wyszkolić się imienia dzwoniącego, aby mogła go bawić się przez pełny trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi być oraz ocykany w zadawaniu konkretnych pytań zaś uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, jaki przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, tudzież odtąd rękojmia ich, iż jest to niesłychanie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi egzystować plus wprawny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu przekazać go aż do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt wiele czasu pomiędzy tym, gdy rozmówca dotarł do Ciebie, natomiast tym podczas gdy przypuszczalnie Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudu trwać nadal sposób swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić scenariusz rozmówcy lepiej czy też pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego natomiast owszem dalej.

Wypełnij ów Chronos opóźnienia tudzież pozostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, na przestrzeni podczas gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się spośród tobą osobiście.

Na przykład, gdy lecz wciąż zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą ewentualnie cyfrowo oficjalny plik informacyjny dla pacjentów, jaki zawiera list od chwili Ciebie i odręczny dopisek od koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na konwent spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na temat procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje a zdjęcie, biografię biura tudzież personelu, zasady a wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, aby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje tudzież opinia odkąd innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami aż do konta Instagram, iżby ujrzeć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, poniekąd w tym momencie Cię poznał oraz pozycjonuje Cię jako eksperta. W ten podejście pojawiają się one znacznie bardziej gotowy, tak aby oznajmić „tak” do Ciebie.