Jak pozyskać potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

29 września, 2022 Off By admin
Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki prawdopodobnie egzystować frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze i trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl dzięki drzwi, przecież nadto wielu spośród nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat oraz pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ten tarapaty dość bez trudności poprawić, żeby powiększyć swój iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co ściśle mówiąc w istocie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą pozostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, jak są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy oraz chcą wzbudzić niechęć u starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce spekulować się lepiej – kropka! Wierzą, że wyższy aparycja sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą owszem wykopać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami oraz rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz w sam raz wynik, obok minimalnym bólu zaś dyskomforcie, a że jego istnienie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w następstwie tego uczuciami. Pacjent schludny chce się głowić się wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, ważki a szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na zanim jak na osobie natomiast że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością natomiast szacunkiem i, bezpośrednio mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie tudzież Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, zaś oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować z Tobą oraz Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż prawdopodobny chory poczuje się dobrze, bieżący zaś komfortowy, natomiast również pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w ciągu pierwszej negocjacje telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, ażeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, profesjonalny tudzież przeszkolony w używaniu tonu głosu zaś strategicznych skryptów, iżby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie być może http://www.suchcicki.pl ukończyć z wykorzystaniem recepcjonistę, zupełnie nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się pierw przedstawić, tudzież następnie nauczyć się imienia dzwoniącego, aby mogła go fetować z wykorzystaniem pełny trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi a sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować oraz ocykany w zadawaniu konkretnych pytań oraz uzyskanie odpowiedzi od chwili rozmówcy, jaki przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, zaś z kolei zapewnienie ich, że jest owo nadzwyczaj popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi znajdować się również wprawny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu przekazać go do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt sporo czasu pośrodku tym, jak interlokutor dotarł aż do Ciebie, a tym kiedy być może Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą łatwo toczyć się badania swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić scenariusz rozmówcy lepiej bądź pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego a istotnie dalej.

Wypełnij ów czas opóźnienia natomiast utrzymywać się w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w toku podczas gdy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się spotkać się z tobą osobiście.

Na przykład, kiedy tylko zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą względnie cyfrowo formalny paczka informacyjny dla pacjentów, kto zawiera list od czasu Ciebie oraz odręczny wzmianka od momentu koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na zebranie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na sprawa procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje natomiast zdjęcie, biografię biura oraz personelu, zasady oraz wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, tak aby mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje oraz referencje odkąd innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, by zauważyć przed / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, jakby nuże Cię poznał tudzież pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów podejście pojawiają się one wysoce w wyższym stopniu gotowy, by stwierdzić „tak” aż do Ciebie.