Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

13 lutego, 2022 Off By admin
Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się dzieje z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują owszem łatwo?

Czy zrezygnować? Czy przybyć na raz, a http://www.idzkowski.pl z kolei zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz mnóstwo pieniędzy, albowiem nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, przeto twój pracownicy wystarczająco moc rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel przypadkiem istnieć zrobić, ażeby zmienić te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone wyszperać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba również byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje przeciwnie po to, żeby NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów tudzież wiedza dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby pomóc Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz przynieść ulgę temu zastanawiającemu się pacjentowi wyłowić Ciebie ponad konkurencję, wskutek tego działaj szybko.

Idź ponad wszystko, by poczuli się komfortowo a ruszyli do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą matka makeover, atoli wspomniał aż do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, podczas podczas gdy oni odzyskać, wyszukać renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, przecież zwlekają z powodu strachu, skutkiem tego uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, jak niezmiernie się cieszy, bowiem uwielbia swój http://www.barej.pl nowy powierzchowność i żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane a są teraz uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je obudzić jest dojść do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież od tego czasu przywołać ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie ewentualnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, by kolejny raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna tryb była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można dalej miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, albo jest dozwolone ćwiczyć pracowników, aby przekazać mrowie więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.