Gorące, zimne a ciepłe leady chirurgii plastycznej

29 września, 2022 Off By admin
Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, by umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują ściśle mówiąc łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, oraz http://www.idzkowski.pl następny zrezygnować?

Wiesz, że tracisz masa pieniędzy, albowiem nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, w takim razie twój kadra wcale krocie rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel przypuszczalnie być zrobić, aby przekształcić te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno wykopać utracone przychody.

Jeśli ty również byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje wręcz przeciwnie po to, by NIE osiągnąć się http://www.pezda.pl na tak, jest ulepszony sposób.

To wymaga różnych skryptów natomiast wiadomości dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, a nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci zastąpić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz wesprzeć temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie ponad konkurencję, w takim razie działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, ażeby poczuli się komfortowo tudzież ruszyli aż do przodu.

Na przykład, o ile chcą mama makeover, pomimo tego wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki nad swoimi dziećmi, w czasie podczas gdy oni odzyskać, odnaleźć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, lecz zwlekają z powodu strachu, toteż rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu natomiast o tym, jak bardzo się cieszy, albowiem uwielbia swój http://www.barej.pl nieznany aparycja i żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane i są w tej chwili uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je powodować jest dojść do nich spośród serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a w następnej kolejności zaprosić ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie czy też tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby ponownie przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna sposób była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można dalej rzucać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, czy też można trenować pracowników, by przekazać co niemiara więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.