Czy jesteś ustawiony na wygraną?

12 lutego, 2022 Off By admin
Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny oraz odwagi, ażeby zobaczyć, dokąd są problemy oraz zaradzić je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz też skrywać http://www.foit.pl głowy w piasek zaś działać tego, co furt robiłeś, skoro zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tu brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów zaś zysków? Czy wiesz, bądź wprost przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, czy jest coś innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o ewentualnie nie ówczesny skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, iżby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki natomiast Twoich przychodów, iżby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, by sprawdzić, azali jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą śledzić Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą oglądać Twoje zdjęcia natomiast filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spozierać Twój pląsy na TikTok – żartując, lecz wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewertować Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz w związku z tym strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą istnieć potencjalni pacjenci, iżby wywabić ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o sporo za drogie, by robić dobrą prasę dziś oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą egzystować niedokładne, jak dowiadujemy się:

Recepcjonista nigdy nie zapytał dzwoniącego, w jaki strategia dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane zarzewie skierowania, bowiem system komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste dyscyplina na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież nikt go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, gdy zapytany za pośrednictwem telefon, natomiast potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl zaś staje się bardziej komfortowe, płeć nadobna otwiera się, że faktycznie owo był przyjaciel, kto skierował ją nie inaczej niewiasta googled ciebie, poszedł aż do witryny, natomiast następnie IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, dlatego że są one nadto zajęci czy też nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, skutkiem tego po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra staż eksplorować dni w przyszłości tudzież do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak najwyższy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, stąd należy systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy pacjent ma z praktyką jest brane nazbyt nieco w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci wcale nie zamierzają się z Tobą spotkać, gdyby nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, aby być postrzegane jako najlepsze, jakkolwiek nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, prawdopodobny pacjent sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, ażeby połączyć się z tobą, niemniej jednak później zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli zdobyć automatyczną sekretarkę albo irytujące drzewo telefoniczne względnie bierny recepcjonista, który nie przeszkadza spaw z rozmówcą.

Mój całokształt oraz ja robimy mystery shopping od czasu powyżej 20 lat i oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa prawdopodobnie posłużyć się z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I ale wręcz dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą być przestrzegane i obciążenie musi istnieć w miejscu, przeto jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.