Czy jesteś ustawiony na wygraną?

29 września, 2022 Off By admin
Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny natomiast odwagi, iżby zobaczyć, gdzie są problemy natomiast przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz także pielęgnować http://www.foit.pl głowy w piach i robić tego, co wiecznie robiłeś, jako że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od chwili większej liczby pacjentów a zysków? Czy wiesz, czy wprost przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, czy jest coś innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o lub nie dotychczasowy skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej staż i Twoich przychodów, ażeby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” lub „nie” na poniższe pytania, aby sprawdzić, bądź jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych natomiast chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą patrzeć Twoje zdjęcia natomiast filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spozierać Twój pląsy na TikTok – żartując, pomimo tego wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą spenetrować Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz dlatego strategii tworzenia natomiast dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą egzystować potencjalni pacjenci, iżby wywabić ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mrowie za drogie, by robić dobrą prasę dzisiaj oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista pod żadnym pozorem nie zapytał dzwoniącego, w jaki postępowanie dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane źródło skierowania, albowiem platforma komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste pole na formularzu przyjęcia pacjenta i pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, jak zapytany dzięki telefon, jednak potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl zaś staje się bardziej komfortowe, płeć słaba otwiera się, że ano owo był przyjaciel, jaki skierował ją w gruncie rzeczy białogłowa googled ciebie, poszedł aż do witryny, oraz z kolei IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie eksplorować na internetowych prowadzi, bo są one nadmiernie zajęci lub nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, w następstwie tego po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy załoga praktyki próbować dni dalej oraz aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci nuże osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak zwierzchni ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w związku z tym powinno się systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy pacjent ma spośród praktyką jest brane za bardzo lekko w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci wcale nie zamierzają się z Tobą spotkać, gdyby nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, ażeby egzystować postrzegane jako najlepsze, wszak nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, możliwy pacjent sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, iżby powiązać się spośród tobą, przecież w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli osiągnąć automatyczną sekretarkę lub irytujące ksylem telefoniczne względnie zobojętniały recepcjonista, kto nie przeszkadza połączenie spośród rozmówcą.

Mój całość natomiast ego robimy mystery shopping od momentu ponad 20 lat zaś oto, co wiem na pewno… KAŻDA rutyna prawdopodobnie wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I lecz wciąż dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą istnieć przestrzegane a obciążenia musi być w miejscu, wobec tego jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.